Cumartesi, Haziran 22, 2024
Ana sayfa HABERLER İLKAV GENÇLİK KULÜBÜ KIZ ÖĞRENCİ KAMPI SONA ERDİ

İLKAV GENÇLİK KULÜBÜ KIZ ÖĞRENCİ KAMPI SONA ERDİ

by İlkav Editor
729 👁
A+A-
Reset
İLKAV GENÇLİK KULÜBÜ KIZ ÖĞRENCİ KAMPI SONA ERDİ
 
İlmi ve Kültürel Araştırmalar Vakfı-İLKAV Gençlik Kulübü tarafından 13-17 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen program Beyşehir kamp yerinde gerçekleşti.
 
İLKAV Gençlik Kulübünün gerçekleştirdiği ve 60 kızımızın katıldığı organizasyonda İslâmî eğitimlerin yanı sıra spor etkinlikleri ve eğlencelere de yer verildi. 
 
Tevhid, âhiret, dua ve tevekkül gibi kavramların üzerinde durularak Müslüman gençliğin Kur’an temelli bir hayatın nasıl oluşturulması gerektiğine değinildi. İnternet ve sosyal medya kullanımı, eğlencenin sınırları üzerine konuşuldu. Her güne yeni bir spor etkinliği konuldu. Okçuluk, voleybol, basketbol, matrak, survivor, parkur ve masa tenisi gibi faaliyetlerle aktivite dolu günler geçirildi.
Beyşehir ve Konya turu yapıldı. Yat turu ile Beyşehir gölünde huzurlu ve muhabbetli anlar geçiren ekip tarihî eserlerimizin rehber eşliğinde tanıtımlarına katılarak kültür turlarını tamamladı. Beyşehir Eşrefoğlu Camii, Sille Köyü, Kelebekler Vadisi gibi görülmesi gereken yerler ziyaret edildi. 
Kızlarımız kamptan memnuniyet duyduklarını ifade ederken en kısa süre içinde tekrar görüşmek üzere Ankara’ya dönüş yaptılar. 
 
Kamp yetkilileri ile birlikte İLKAV Gençlik Kulübü hocalarına ve programa katılan öğrencilerimize teşekkür eder, İLKAV olarak gençliğe verdiğimiz değerle kızlarımızı bundan sonraki organizasyonlarımızda da aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı beyan ederiz.
 

Yorum yazın

* Bu formu kullanarak girdiğiniz bilgilerinizin saklanmasını ve size ulaşım için kullanılabileceğini onaylıyorsunuz.

İLKAV


İlmi ve Kültürel Araştırmalar Vakfı

Editör'ün Seçimi

Son Yazılar

İLKAV Teknik Komisyon