Pazar, Temmuz 21, 2024
Ana sayfa HABERLER Gazze/cibaliye İslam Cemaati Başkanı Kardeşimiz Abdurrahim ŞAHAB’ın İlmi ve Kültürel Araştırmalar Vakfı’na teşekkür ziyareti

Gazze/cibaliye İslam Cemaati Başkanı Kardeşimiz Abdurrahim ŞAHAB’ın İlmi ve Kültürel Araştırmalar Vakfı’na teşekkür ziyareti

by İlkav Editor
6,8K 👁
A+A-
Reset

İlmi Ve Kültürel Araştırmalar Vakfı – İLKAV  ve Radyo  Dengenin Filistinli Konuğu

 

                   İlmi Ve Kültürel Araştırmalar Vakfı -İLKAV'a teşekkür ziyaretinden bulunan Gazze/Cibaliye  İslam  Cemaati Başkanı Abdurrahim Şahab kardeşimizi Filistinli tercüman Dr. Mahmud eşliğinde Radyo Denge  Gündem  özel  Program yapımcısı, Osman YILDIZ konuk etti.

Şeyh Ahmed YASİN ve Nizar Reyyan’nın  öğrencisi olan Abdurrahim ŞAHAB karedeşimizle yapılan söyleyişide;  Mısır darbesi sonrası Gazze' deki hat safhaya ulaşan  sıkıntılardan, ve Hamas Başkanı İsmail Heniye’nin hazırlığını yaptığı 3. intifadanın çalışmalarının ne  götürüp ne  getireceğini konuştuk.

Ekitap için tıklayın

  Mısır ve Suriye gelişmelerinin Filistini nasıl etkilediğini, tünellerin durumunu, Türkiyeli Müslümanların Filistin ve Gazzeye desteklerini ve ümmet bilincini konuştuk.

Genelde Türkiyeli  Müslümanlara özelde İlmi ve Kültürel Araştırmalar Vakfı- İLKAV  gönüllülerinin yapmış oldukları yardımlar için teşekkürlerini bildiren Abdurrahim kardeşimizin duasıyla programımızı kapattık.

Kardeşimiz, Türkiyeli Müslümanların yapmış oldukları Filistin’e destek eylem ve gösterilerinin kendilerine büyük bir moral verdiğini, bunun kendileri için çok önemli olduğunu belirtmiştir. Dinleyici kardeşlerimiz programı çok beğenmiş ve teşekkürlerini bildirmişlerdir.

Abdurrahim Şahab kardeşimizle cennete buluşmak duası ile vedalaştık.

Yorum yazın

* Bu formu kullanarak girdiğiniz bilgilerinizin saklanmasını ve size ulaşım için kullanılabileceğini onaylıyorsunuz.

İLKAV


İlmi ve Kültürel Araştırmalar Vakfı

Editör'ün Seçimi

Son Yazılar

İLKAV Teknik Komisyon