Cuma, Haziran 14, 2024
Ana sayfa HABERLER İLKAV Gençlik Hareketi – GENÇLİK KAMPI Mersin-Silifke’de gerçekleşti.

İLKAV Gençlik Hareketi – GENÇLİK KAMPI Mersin-Silifke’de gerçekleşti.

by İlkav Editor
415 👁
A+A-
Reset
İlmi ve Kültürel Araştırmalar Vakfı-İLKAV’ın, İLKAV Gençlik Hareketi tarafından 19-22 Ağustos 2023 tarihleri arasında düzenlenen GENÇLİK KAMPI Mersin-Silifke’de gerçekleşti.
 
90’ı aşkın erkek öğrencinin katıldığı organizasyonda İslâmî eğitimlerin yanı sıra yüzme, spor ve diğer faaliyetlere de yer verildi.
Ahlak, İman, Sorumluluk, Sosyal Medya ve Tevhid gibi kavramların üzerinde durularak Müslüman gençliğin Kur’an temelli bir hayatın asıl oluşturması gerektiğine değinilen kampımızda İnternet ve sosyal medya kullanımı, teknolojinin hayatımızın ne kadarında ve neresinde olması gerektiği konuşuldu.
Namazların ardından ders halkaları oluşturuldu. Her gün yüzme ve deniz aktiviteleriyle güne başlanan kampımızda derslerin yanı sıra okçuluk, matrak, el işi, akşam sohbetleri ve eğlencesi ile hem eğlendiğimiz hem de öğrendiğimiz verimli bir kamp oldu.
Gençler kamptan büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade ederken en kısa sürede tekrar görüşme dilek ve temennileriyle ayrıldılar.
Kamp yetkilileri ile birlikte emeği geçen herkese, öncelikle de İLKAV Gençlik Hareketi hocalarına ve öğrencilerine teşekkür ederiz.
İLKAV olarak gençliğe verdiğimiz değerle Genç arkadaşlarımızın bundan sonra ki aktivitelerimize katıldıklarını görmekten mutluluk duyacağız.

Yorum yazın

* Bu formu kullanarak girdiğiniz bilgilerinizin saklanmasını ve size ulaşım için kullanılabileceğini onaylıyorsunuz.

İLKAV


İlmi ve Kültürel Araştırmalar Vakfı

Editör'ün Seçimi

Son Yazılar

İLKAV Teknik Komisyon