Cumartesi, Haziran 22, 2024
Ana sayfa HABERLER Uçurtma etkinliği ile İLKAV ailesi bir araya geldi: Az da olsa ruhumuzun huzur bulduğu bir gün

Uçurtma etkinliği ile İLKAV ailesi bir araya geldi: Az da olsa ruhumuzun huzur bulduğu bir gün

by okarakas
154 👁
A+A-
Reset

Uçurtma etkinliği ile İLKAV ailesi bir araya geldi: Az da olsa ruhumuzun huzur bulduğu bir gün

İlmi ve Kültürel Araştırmalar Vakfı-İLKAV ailesi, bugün Peçenek Mesire Alanı’nda gerçekleştirdiği coşkulu bir etkinlikle bir araya geldi. “Gökyüzünden Gazze’ye Bin Selam” adı altında düzenlenen etkinlik, çocuklarla renklenirken, aynı zamanda ailelerin de birlik ve beraberlik duygularını pekiştirdi.

80 kişinin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, çocuklar uçurtmalarını gökyüzüne bırakmanın heyecanını yaşadılar. Gelen misafirler arasında çocukların yanı sıra aileler de vardı. Bu özel gün, çocuklar için unutulmaz anılarla dolu bir deneyim olurken, aileler için de birlikte geçirilen keyifli vakitlerin anlamını yeniden hatırlatma fırsatı sundu.

Uçurtma Etkinliğine katılan herkes, doğanın kucağında ve samimi bir atmosferde bir araya gelmenin huzurunu yaşadı. İLKAV ailesi olarak, böylesi anlamlı etkinliklerle bir araya gelerek birlik ve beraberliğimizi pekiştirmenin önemine inanıyoruz.

Ekitap için tıklayın

Katılımcılara ve emeği geçen herkese şükranlarımızı sunuyoruz. Bu güzel günü paylaşarak birlikte olduğumuz için minnettarız. Gelecek etkinliklerde de bir araya gelmek ve birlikte hoş anılara imza atmak dileğiyle…

Yorum yazın

* Bu formu kullanarak girdiğiniz bilgilerinizin saklanmasını ve size ulaşım için kullanılabileceğini onaylıyorsunuz.

İLKAV


İlmi ve Kültürel Araştırmalar Vakfı

Editör'ün Seçimi

Son Yazılar

İLKAV Teknik Komisyon