Cuma, Haziran 14, 2024
Ana sayfa HABERLER İLKAV ÇOCUK KULÜBÜ ÇOCUKLAR İÇİN KUDÜS ATÖLYESİ GERÇEKLEŞTİRDİ

İLKAV ÇOCUK KULÜBÜ ÇOCUKLAR İÇİN KUDÜS ATÖLYESİ GERÇEKLEŞTİRDİ

by İlkav Editor
293 👁
A+A-
Reset

İLKAV ÇOCUK KULÜBÜ ÇOCUKLAR İÇİN KUDÜS ATÖLYESİ GERÇEKLEŞTİRDİ

İLKAV 4 Kasım Cumartesi günü düzenlenen Kudüs Atölyesi'ne 30'dan fazla çocuğun katılımıyla ev sahipliği yaptı. Atölye, Filistin ve Kudüs konularında bilgilendirici bir sunumla başladı. Sonrasında çocuklar için soru-cevap oturumu ve ödül programı düzenlendi.

Bu etkinliğin ardından çocuklar, Filistinli kardeşlerine desteklerini ifade etmek amacıyla mektuplar yazdılar ve Kubbetü's-Sahra maketleri boyadılar. Bu atölye, çocuklarımızın ilgisini çekerek Filistin meselesi hakkında bilinç kazandırmak amacıyla düzenlendi. Atölyenin tüm geliri ise Filistin’e yardım olarak gönderildi.

Katılan çocuklar ve aileleri, etkinlikten büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade ederken, benzer programlar için tekrar bir araya gelmeyi dört gözle beklediklerini belirttiler. İLKAV olarak çocuklara verdiğimiz değerle, hak ve adalet bilincini çocuklarımıza aşıladığımız organizasyonlarımıza devam edeceğiz. Bu etkinliğin başarısında emeği geçen herkese ve İLKAV Gençlik Hareketi hocalarına ve öğrencilerine teşekkür ederiz.

Ekitap için tıklayın

Yorum yazın

* Bu formu kullanarak girdiğiniz bilgilerinizin saklanmasını ve size ulaşım için kullanılabileceğini onaylıyorsunuz.

İLKAV


İlmi ve Kültürel Araştırmalar Vakfı

Editör'ün Seçimi

Son Yazılar

İLKAV Teknik Komisyon