Cumartesi, Temmuz 20, 2024
Ana sayfa DİĞER İLKAV’ın gönüllülerinin hazırladığı yardımlar İdlib kırsalındaki Marmara Medresesinin Suriyeli yetim çocuklara ve âilelerine ulaştırıldı.

İLKAV’ın gönüllülerinin hazırladığı yardımlar İdlib kırsalındaki Marmara Medresesinin Suriyeli yetim çocuklara ve âilelerine ulaştırıldı.

by İlkav Editor
2,K 👁
A+A-
Reset

İLKAV’ın gönüllülerinin hazırladığı yardımlar İdlib kırsalındaki Marmara Medresesinin Suriyeli yetim çocuklara ve âilelerine ulaştırıldı.

İLKAV’dan Suriyeli kardeşlerimize yardımlar aralıklarla da olsa devam ediyor. En son, un ve su’dan oluşan iki tırlık malzeme Hatay’ın Reyhanlı ilçesinin sınır ötesinde bulunan ve İdlip kırsalında yerleştirilen, Atme Çadır Mülteci kampındaki Marmara Medresesinde hayatlarını idame ettiren 450 yetim ve âilelerine gönderildi. Daha önce de aynı medreseye eğitim ve kırtasiye malzemeleri gönderilmişti.

Sunuculuğunu Osman Yıldız’ın yaptığı Radyo Denge’deki Gündem Özel Programında canlı olarak medrese müdürü ve yetim öğrencilerle bağlantılar gerçekleştirilmiş akabinde, ihtiyaçları doğrultusunda hayırsever İLKAV gönüldaşlarının katkıları ile ufak bir konvoy oluşması mümkün olmuştu. Bu hassasiyetlerinden dolayı kardeşlerimizden Allah razı olsun diyoruz.

Yardımlarla alâkalı görseller aşağıda sunulmuştur.

Ekitap için tıklayın

 

Yorum yazın

* Bu formu kullanarak girdiğiniz bilgilerinizin saklanmasını ve size ulaşım için kullanılabileceğini onaylıyorsunuz.

İLKAV


İlmi ve Kültürel Araştırmalar Vakfı

Editör'ün Seçimi

Son Yazılar

İLKAV Teknik Komisyon