Perşembe, Haziran 13, 2024
Ana sayfa HABERLER İLKAV’ın 20 Haziran-8 Temmuz tarihleri arasında düzenlediği Yaz Okulu programı eğlenceli bir kapanış programı ile sona erdi

İLKAV’ın 20 Haziran-8 Temmuz tarihleri arasında düzenlediği Yaz Okulu programı eğlenceli bir kapanış programı ile sona erdi

by İlkav Editor
493 👁
A+A-
Reset
İLKAV’ın 20 Haziran-8 Temmuz tarihleri arasında düzenlediği Yaz Okulu programı eğlenceli bir kapanış programı ile sona erdi.
Üç hafta süren Yaz Okulunda öğrencilere; Kur’an-ı Kerim, Temel Dini Bilgiler, Siyer ve Ahlâk eğitimi ile birlikte çocukların ruhsal, bedensel ve şahsiyet gelişimine katkı sağlayan eğitim programı uygulandı. 
Kurs boyunca öğrenciler; değerler eğitimi ve sosyal medya kullanımı eğitiminin yanında yüzme, masa tenisi, langırt  ve el işi gibi sportif  ve sanatsal faaliyetler de gerçekleştirdi.
Yönetim Kurulu başkan yardımcısı Yıldırım AK konuşmasında öncelikli olarak Yaz Okulumuza katılan gençlerimizi tebrik ederken, öğrencilerimizin âilelerine vakfımızın düzenli faaliyetlerinden bahsetti. Velilerimize katıldıkları bu faaliyetleri çevrelerine anlatmaları, Müslüman genç yetiştirme yolunda vakfımızın önemli bir görev icra ettiğini vurguladı. 
Devamla, finalde yapılan yarışmayla da dereceye girenleri tebrik ederken, vakfımız üniversiteli çalışma grubundaki arkadaşlarımıza bu Yaz Okulunda gösterdikleri güzel eğitimci ve öğretici vasıflarından dolayı ayrıca teşekkür etti. Tüm katılımcılara ve eğitmenlere vakfımız adına teşekkürler sunarken Müslüman anne ve baba olmanın kendilerini ve âilelerini ateşken koruma görevlerinin devamlılığını beyan ile sözlerine vakfımızın diğer faaliyetlerine de davet ederek son verdi. 
 
Yaz Okulu faaliyetimizin fotoğrafları aşağıda sunulmuştur.
 

Yorum yazın

* Bu formu kullanarak girdiğiniz bilgilerinizin saklanmasını ve size ulaşım için kullanılabileceğini onaylıyorsunuz.

İLKAV


İlmi ve Kültürel Araştırmalar Vakfı

Editör'ün Seçimi

Son Yazılar

İLKAV Teknik Komisyon