Cumartesi, Temmuz 20, 2024
Ana sayfa HABERLER İLKAV gönüllülerinin Ramazan/2023 yardımları Gazzeli kardeşlerimize ulaştırıldı

İLKAV gönüllülerinin Ramazan/2023 yardımları Gazzeli kardeşlerimize ulaştırıldı

by İlkav Editor
304 👁
A+A-
Reset
İLKAV gönüllülerinin Ramazan/2023 yardımları Gazzeli kardeşlerimize ulaştırıldı
İlmi ve Kültürel Araştırmalar Vakfı-İLKAV gönüllüleri, bu Ramazan’da da siyonist, katil İsrail’in işgali ve saldırıları altında bulunan Gazzeli kardeşlerini unutmadı.
Müslümanlar olarak yaşadığımız birçok netâmeli problemlerin yaşandığı bugünlerde İLKAV gönüllüleri, terör devleti İsrail’in işgali, ambargosu ve saldırısı altında bulunan Gazze’deki mağdur, ihtiyaç sahibi ve yetim kardeşlerine Ramazan’da yardım kampanyası düzenledi.
Kampanyada toplanan 64.000 Euro nakdî olarak Gazze’de yardım faaliyetlerinde bulunan Yardım Gönüllüleri Komitesi Gazze Bürosu yetkililerine ulaştırıldı.
Yardımlar, yetkililer tarafından Gazze’nin tamamında, zarf içinde nakid olarak, zengin içerikle hazırlanıp dağıtılan yardım kolileri ve ihtiyaç sahibi ailelerin giydirilmesi şeklinde üç ayrı grupta ihtiyaç sahiplerine ve yetimlere dağıtıldı. Allah kabul etsin ve
amellerimizi zayi etmesin…
Yardımlarımızı organize eden Gazze’deki Yardım Gönüllüleri Komitesinin bizlere gönderdiği makbuz-teşekkür mektubu ile dağıtılan yardımlara ait fotoğraflar aşağıda sunulmuştur.

Yorum yazın

* Bu formu kullanarak girdiğiniz bilgilerinizin saklanmasını ve size ulaşım için kullanılabileceğini onaylıyorsunuz.

İLKAV


İlmi ve Kültürel Araştırmalar Vakfı

Editör'ün Seçimi

Son Yazılar

İLKAV Teknik Komisyon