Cumartesi, Haziran 22, 2024
Ana sayfa HABERLER İLKAV´dan Masa Tenisi Turnuvası!

İLKAV´dan Masa Tenisi Turnuvası!

by İlkav Editor
664 👁
A+A-
Reset
İLKAV'dan Masa Tenisi Turnuvası!
 
İLKAV Gençlik Kulübü, on beş yaş ve üzerindeki gençlerin katılımıyla onlarca gencin birbiriyle tanışıp hoş anılar biriktirdiği bir organizasyona daha imza attı.
 
İLKAV konferans salonunda gerçekleştirilen etkinlik, çay kaşıklarının sesinin birbirine karıştığı özlenen bir pazar kahvaltısıyla başladı. İLKAV Gençlik Kulübü, kahvaltı süresince gerekli servisi gerçekleştirdi.
Kahvaltının ardından turnuvaya katılacak olan adayların isimleri alındı, kur’a yöntemiyle yarışmacılarımız eşleştirildi. Eşleşen gruplar öncelikle bir sürelik ısınma turları gerçekleştirdi. Ardından masa tenisi turnuvasının asıl kısmına geçildi.
 
Her bir masa başında, izleyicilerin de yoğun ilgisiyle eş zamanlı olarak başlayan turnuvada ilk turu geçen yarışmacılar, isimlerini ikinci turda yarışmak üzere kura listesine yazdırmaya hak kazandı. İkinci turdaki eşleştirmelerin ardından finalistlerimiz belli oldu. Turnuvanın son adımı olan final oyununda ise finalistlerimizden masa tenisi turnuvasının birincisi, ikincisi ve üçüncüsü belli oldu. Turnuvada ilk üç kişi arasına giren yarışmacılarımızın hediyeleri, değerli hocalarımız tarafından kendilerine takdim edildi.
Sıralama şöyle gerçekleşti:
1. Ömer Faruk DEMİREL 
2. Vedat İÇÖZ                              
3. Yahya GÜZ
İLKAV'ın düzenlediği masa tenisi turnuvası, onlarca katılımcının kardeşlik duygusunu tekrar hissetmesine ve kalplerinin birbirine ısınmasına vesile oldu. Katılımcıların tebrikleşmesinin ardından öğle namazının kılınmasıyla organizasyon son buldu. 
 

Yorum yazın

* Bu formu kullanarak girdiğiniz bilgilerinizin saklanmasını ve size ulaşım için kullanılabileceğini onaylıyorsunuz.

İLKAV


İlmi ve Kültürel Araştırmalar Vakfı

Editör'ün Seçimi

Son Yazılar

İLKAV Teknik Komisyon