Perşembe, Haziran 13, 2024
Ana sayfa HABERLER İLKAV yardımlarının Kasım ayına ait 2. bölümü de katil İsrail´in işgal ve saldırıları altındaki Gazze´ye ulaştırıldı.

İLKAV yardımlarının Kasım ayına ait 2. bölümü de katil İsrail´in işgal ve saldırıları altındaki Gazze´ye ulaştırıldı.

by İlkav Editor
353 👁
A+A-
Reset
İLKAV yardımlarının Kasım ayına ait 2. bölümü de katil İsrail'in işgal ve saldırıları altındaki Gazze'ye ulaştırıldı. 
 
45 gündür katil, siyonist İsrail'in şiddetli saldırı ve katliamlarına maruz bırakılan Gazze'deki kardeşlerimize, yoğun istek üzerine tekraren başlattığımız Gazze Yardımları kampanyasında, her hafta biriken nakdi yardımları göndereceğimizi duyurmuştuk ve bu şekilde biriken Kasım ayının ikinci bölüm miktarı olan 644.000 TL, bütün zor ve olumsuz şartlara rağmen bölgeye ulaştırıldı…
Rabbimiz, İLKAV üzerinden Gazzeli kardeşlerimize yardımlarını gönderen siz değerli yardımseverlerin bu amellerini kabul etsin.
Yardımlar biriktikçe bölgeye ulaştırılıyor, bu sebeple 21 Kasım'da sonlandıracağımızı ilan ettiğimiz yardım çalışmamız devam etmektedir, yardımlarınızı bekliyoruz.
 
Yardımın dağıtımına dair fotoğrafları ve videoyu haberin altında paylaştık…
 
Rabbimizin, katil, siyonist İsrail'in ve yandaşlarının işleyecekleri zulümlerine fırsat vermeyerek kardeşlerimize de çok yönlü yardımlarda bulunmasını, bizleri de onların yardımcılarından eylemesini niyaz ediyoruz…
 

Yorum yazın

* Bu formu kullanarak girdiğiniz bilgilerinizin saklanmasını ve size ulaşım için kullanılabileceğini onaylıyorsunuz.

İLKAV


İlmi ve Kültürel Araştırmalar Vakfı

Editör'ün Seçimi

Son Yazılar

İLKAV Teknik Komisyon