Cumartesi, Temmuz 20, 2024
Ana sayfa HABERLER İLKAV gönüllülerinin işgalci İsrail’in kuşatmasındaki Gazze için topladığı kurban ve nakdî yardımları Gazzeli kardeşlerimize ulaştı

İLKAV gönüllülerinin işgalci İsrail’in kuşatmasındaki Gazze için topladığı kurban ve nakdî yardımları Gazzeli kardeşlerimize ulaştı

by İlkav Editor
401 👁
A+A-
Reset

İLKAV gönüllülerinin işgalci İsrail’in kuşatmasındaki Gazze için topladığı kurban ve nakdî yardımları Gazzeli kardeşlerimize ulaştı

İlmî ve Kültürel Araştırmalar Vakfı-İLKAV gönüllülerinin topladığı 2023 yılı nakdî yardım ve kurban vekâletleri Siyonist İsrail’in kuşatması altında bulunan Gazze’deki kardeşlerimize ulaştırıldı.

Siyonist İsrail rejiminin ve katil Sisi yönetiminin abluka altında tuttuğu Gazze şeridindeki Filistinli kardeşlerimizle dayanışma ve sorumluluk bilinci adına Ankara’daki Müslümanların topladığı nakdî yardımlar ve kurban vekâletleri Gazze’deki yetkili mercîlere ulaştırıldı.
Gazze’ye yönelik devam eden işgalci İsrail devletinin kuşatmasına rağmen Müslümanların ortaya koyduğu bu dayanışma ve kardeşlik mesajında bir nebze de olsa katkıda bulunan bütün kardeşlerimizin ibadetlerinin kabul olunmasını Rabbimizden diliyoruz.

Bu yılki organizasyonda47 kurban için 9.255 Euro ve nakdî yardım için ise 26.395 Euro olmak üzere toplam 35.650 Euro yardım toplanmıştır. Allah, emeği geçenlerden razı olsun ve bu ibadetimizi kabul etsin.
Gazzeli kardeşlerimiz, teşekkür ve takdir belgesi ile dağıtılan nakdî yardımların ve kurbanların kesimine dair videoları ile kurban paylarının dağıtımına dair fotoğrafları internet aracılığıyla bize ulaştırdılar. Bu belgeleri haberimizin altında sizinle paylaştık.

 

Ekitap için tıklayın

 

Yorum yazın

* Bu formu kullanarak girdiğiniz bilgilerinizin saklanmasını ve size ulaşım için kullanılabileceğini onaylıyorsunuz.

İLKAV


İlmi ve Kültürel Araştırmalar Vakfı

Editör'ün Seçimi

Son Yazılar

İLKAV Teknik Komisyon