Perşembe, Haziran 13, 2024
Ana sayfa HABERLER İLKAV GENÇLİK KULÜBÜ ERKEK ÖĞRENCİ KAMPI SONA ERDİ

İLKAV GENÇLİK KULÜBÜ ERKEK ÖĞRENCİ KAMPI SONA ERDİ

by İlkav Editor
720 👁
A+A-
Reset
İLKAV GENÇLİK KULÜBÜ ERKEK ÖĞRENCİ KAMPI SONA ERDİ
İlmi ve Kültürel Araştırmalar Vakfı-İLKAV Gençlik Kulübü tarafından 01-05 Ağustos 2021 tarihleri arasında Kayseri -Erciyes kamp yerinde düzenlenen programa 12-20 yaş arası 43 öğrenci katılım sağladı.
İLKAV Gençlik Kulübünün gerçekleştirdiği organizasyonda İslâmî eğitimlerin yanı sıra spor etkinlikleri, dağ tırmanışı, Kayseri gezisi, oyun ve eğlencelere de yer verildi. Tevhid, âhiret, dua ve tevekkül gibi kavramların üzerinde durularak Müslüman gençliğin Kur’an temelli bir hayatının nasıl oluşturulması gerektiğine değinildi. İnternet ve sosyal medya kullanımı, eğlencenin sınırları üzerine konuşuldu. Her güne yeni bir spor etkinliği konuldu. Okçuluk, basketbol, matrak, dart ve masa tenisi gibi faaliyetlerle aktivite dolu günler geçirildi.
Dağ tırmanışı, teleferik gezileri, Ağırnas yeraltı şehri, Mimar Sinan’ın evi ve Kayseri turu rehber eşliğinde yapıldı. Namazlar cemaatle kılınırken, İslâmî dersler de aksatılmadı. Katılımcılar kamptan memnuniyet duyduklarını ifade ederek en kısa süre
içinde tekrar görüşmek üzere Ankara’ya dönüş yaptılar.
Kamp yetkilileri ile birlikte İLKAV Gençlik Kulübü hocalarına ve programa katılan öğrencilerimize teşekkür eder, İLKAV olarak gençliğe verdiğimiz değerle kendilerini bundan sonraki organizasyonlarımızda da aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı beyan ederiz.

Yorum yazın

* Bu formu kullanarak girdiğiniz bilgilerinizin saklanmasını ve size ulaşım için kullanılabileceğini onaylıyorsunuz.

İLKAV


İlmi ve Kültürel Araştırmalar Vakfı

Editör'ün Seçimi

Son Yazılar

İLKAV Teknik Komisyon