Cuma, Haziran 14, 2024
Ana sayfa HABERLER İLKAV´ın Gazze´ye yardımları devam ediyor

İLKAV´ın Gazze´ye yardımları devam ediyor

by İlkav Editor
365 👁
A+A-
Reset
İLKAV'ın Gazze'ye yardımları devam ediyor.
 
Değerli kardeşlerimiz…
Allah rızası için İLKAV Gazze yardımı hesabına göndermiş olduğunuz yardımlarınızı belli bir miktara ulaştıkca  Gazze'deki kardeşlerimize göndermeye devam ediyoruz.
 
İLKAV üzerinden göndermiş olduğunuz Gazze yardımlarının Aralık ayına ait bölümü de katil İsrail'in işgal ve saldırıları altındaki kardeşlerimize ulaştırıldı. Rabbimiz yardımlarınızı kabul etsin ve ecrinizi kat kat versin inşaAllah 
 
68 gündür katil, siyonist İsrail'in şiddetli saldırı ve katliamlarına maruz bırakılan Gazze'deki kardeşlerimize, Aralık ayında biriken ilk bölüm olan 704.000 TL, bütün zor ve olumsuz şartlara rağmen bölgeye ulaştırıldı…
 
Gönderilen yardımlarla kardeşlerimiz Rafah şehrinde "İLKAV Geçici Kampı" yapıyorlar.
 
İLKAV vasıtasıyla kardeşlerimizin gönderdiği yardımlar, hem gıda ve benzeri ihtiyaçlar için kullanılırken hem de bu şekilde geçici barınmaya yönelik olarak da iskan alanları oluşturuluyor.
 
Yapılan "İLKAV Geçici Kampı"nın yapılışına dair fotoğrafları haberin altında paylaştık…
 
Rabbimizin, katil, siyonist İsrail'in ve yandaşlarının işleyecekleri zulümlerine fırsat vermeyerek kardeşlerimize de çok yönlü yardımlarda bulunmasını, bizleri de onların yardımcılarından eylemesini niyaz ediyoruz.
 
İLKAV

Yorum yazın

* Bu formu kullanarak girdiğiniz bilgilerinizin saklanmasını ve size ulaşım için kullanılabileceğini onaylıyorsunuz.

İLKAV


İlmi ve Kültürel Araştırmalar Vakfı

Editör'ün Seçimi

Son Yazılar

İLKAV Teknik Komisyon