Üye Ol  -  Şifremi Unuttum?
Facebook
 
 
> Halimizi Sorgulamak – 7...

> Pamak: Halimizi Sorgulamak – 6...

> Pamak: Şu Hâlimize Bakın, Hâlâ Rabbimize Sığınıp Tevbe Etmeyecek ...

> Şu Hâlimize Bakın, Hâlâ Rabbimize Sığınıp Tevbe Etmeyecek miyiz? ...

> Hesap Gününde Yaşanan Kahredici Pişmanlığa Karşı Tedbir Alalım...

   
En Çok Okunanlar

Anasayfa  >   HABERLER  >  2013
 
Radyo Denge´de Filistin Konuşuldu
Tarih: 23/10/2013
   


İlmi Ve Kültürel Araştırmalar Vakfı-İLKAV´ın Gazze´deki Filistinli kardeşlerine yaptığı yardımlardan dolayı teşekkür ziyaretinde bulunan Gazze / Cibaliye İslam Cemaati Başkanı Abdurrahim Şahab kardeşimizi Filistinli tercüman Dr. Mahmud eşliğinde Radyo Denge Gündem özel Program yapımcısı, Osman YILDIZ konuk etti.

İlmi Ve Kültürel Araştırmalar Vakfı - İLKAV  ve Radyo  Dengenin Filistinli Konuğu

 

                   İlmi Ve Kültürel Araştırmalar Vakfı -İLKAV'a teşekkür ziyaretinden bulunan Gazze/Cibaliye  İslam  Cemaati Başkanı Abdurrahim Şahab kardeşimizi Filistinli tercüman Dr. Mahmud eşliğinde Radyo Denge  Gündem  özel  Program yapımcısı, Osman YILDIZ konuk etti.

Şeyh Ahmed YASİN ve Nizar Reyyan’nın  öğrencisi olan Abdurrahim ŞAHAB karedeşimizle yapılan söyleyişide;  Mısır darbesi sonrası Gazze' deki hat safhaya ulaşan  sıkıntılardan, ve Hamas Başkanı İsmail Heniye’nin hazırlığını yaptığı 3. intifadanın çalışmalarının ne  götürüp ne  getireceğini konuştuk.

  Mısır ve Suriye gelişmelerinin Filistini nasıl etkilediğini, tünellerin durumunu, Türkiyeli Müslümanların Filistin ve Gazzeye desteklerini ve ümmet bilincini konuştuk.

Genelde Türkiyeli  Müslümanlara özelde İlmi ve Kültürel Araştırmalar Vakfı- İLKAV  gönüllülerinin yapmış oldukları yardımlar için teşekkürlerini bildiren Abdurrahim kardeşimizin duasıyla programımızı kapattık.

Kardeşimiz, Türkiyeli Müslümanların yapmış oldukları Filistin’e destek eylem ve gösterilerinin kendilerine büyük bir moral verdiğini, bunun kendileri için çok önemli olduğunu belirtmiştir. Dinleyici kardeşlerimiz programı çok beğenmiş ve teşekkürlerini bildirmişlerdir.

Abdurrahim Şahab kardeşimizle cennete buluşmak duası ile vedalaştık.

Bu içerik 3727 defa görüntülendi.
 
 
Yorumlar
Yorum Ekleyin
Adınız Soyadınız
e-Posta Adresiniz
Başlık
Yorum
Kalan karakter sayısı : 6000
Güvenlik Kodu
 
 
Copyright © 2013 İLKAV - İlmi ve Kültürel Araştırmalar Vakfı
Strazburg Caddesi No:18/4 SIHHIYE/ANKARA
Telefon :  +90 (312) 229 79 76 e-posta:  iletisim@ilkav.org
İLKAV Teknik Komisyon