Üye Ol  -  Şifremi Unuttum?
Facebook
 
 
> MÜCAHİD LİDER ÖMER MUHTAR´IN ŞEHADET YILDÖNÜMÜ ...

> İslam’ı isteyince, hemen çağrıldım istifaya!...

> Kur’an’da Müslim Olmanın Temel Şartları -II-...

> Umutsuzluk Yok, Mücadeleye Devam...

>  Suud Ve İran Özelinde, Ulus Devletler Dönemindeki Statüko Dinler...

   
 
Hesap İsmi: İlmi ve Kültürel Araştırmalar Vakfı
Para Cinsi: Türk Lirası (TL)
Şube/Hesap: Kızılay Şub. / Hesap No: 2000614-4
IBAN: TR550020300002000614000005
En Çok Okunanlar

Anasayfa  >   HABERLER  >  2017
 
İLKAV’IN NAKDÎ VE KURBAN BAĞIŞI YARDIMLARI
Tarih: 02/09/2017
   


Bu yıl da nakdî yardımlarımızla ve kurban bağışlarımızla, terörist devlet İsrail’in kuşatması altındaki Gazzeli kardeşlerimizin yanındaydık. Gerek nakdî yardımlarımız gerekse de kurban bağışı yardımlarımızla kuşatma altında Gazze’de bulunan kardeşlerimizle dayanışma içinde olduğumuzun ifadesi olarak bir faaliyet icrâ ettik, Rabbimiz bu ibadetimizi kabul buyursun.

İLKAV’IN NAKDÎ VE KURBAN BAĞIŞI YARDIMLARI GAZZE’DE YERİNE ULAŞTIRILDI

Bu yıl da nakdî yardımlarımızla ve kurban bağışlarımızla, terörist devlet İsrail’in kuşatması altındaki Gazzeli kardeşlerimizin yanındaydık.

Gerek nakdî yardımlarımız gerekse de kurban bağışı yardımlarımızla kuşatma altında Gazze’de bulunan kardeşlerimizle dayanışma içinde olduğumuzun ifadesi olarak bir faaliyet icrâ ettik, Rabbimiz bu ibadetimizi kabul buyursun.
 
Kurban Bayramı sebebiyle birçok Müslüman, nakdî ve kurban bağışı yardımlarıyla dünyanın birçok bölgesinde var olmak ve yok olmak mücadelesi içinde olan Müslümanlarla dayanışma halinde faaliyetlerde bulunuyorlar. İlmi ve Kültürel Araştırmalar Vakfı-İLKAV gönüllüleri de bu faaliyetlerden olarak her sene olduğu gibi bu seneki nakdî yardımlarını ve kurban bağışlarını kuşatma altındaki Gazzeli kardeşlerine ulaştırdı.
Bu sene Gazze’de İLKAV olarak nakdî yardım; 32 314 Euro, kurban bağışı olarak da; 99 adet kurban karşılığı 14 395 Euro, terörist devlet İsrail tarafından kuşatma altında tutulan kardeşlerimize dağıtıldı.
Gazzeli kardeşlerimiz, teşekkür ve takdir belgesi ile dağıtılan nakdî yardımların ve kurban paylarının dağıtımına dair fotoğrafları internet/ aracılığıyla bize ulaştırdılar. Bu belgeleri haberimizin altında fotoğraflar halinde sizinle paylaştık.

Gazze’ye yönelik devam eden terörist İsrail devletinin kuşatmasına rağmen Müslümanların ortaya koyduğu bu dayanışma ve kardeşlik mesajında bir nebze de olsa katkıda bulunan bütün kardeşlerimizin ibadetlerinin kabul olunmasını Rabbimizden diliyoruz.

    

Bu içerik 768 defa görüntülendi.
 
 
Yorumlar
Yorum Ekleyin
Adınız Soyadınız
e-Posta Adresiniz
Başlık
Yorum
Kalan karakter sayısı : 6000
Güvenlik Kodu
 
 
Copyright © 2013 İLKAV - İlmi ve Kültürel Araştırmalar Vakfı
Strazburg Caddesi No:18/4 SIHHIYE/ANKARA
Telefon :  +90 (312) 229 79 76 e-posta:  iletisim@ilkav.org
Dataişlem